www.parfémyYodeyma.cz

ASOMBROSO BY OSMANY LAFFITA Dry Skin Cleansing Water čistící pleťová voda pro suchou pleť 200 ml

Tento akční produkt ASOMBROSO BY OSMANY LAFFITA Dry Skin Cleansing Water čistící pleťová voda pro suchou pleť 200 ml od známé značky ASOMBROSO BY OSMANY LAFFITA je k sehnání aktuálně na našich stránkách opravdu levně! V současnosti pořídíte za cenu 100 Kč.
EAN: 8594192750734
ASOMBROSO BY OSMANY LAFFITA Dry Skin Cleansing Water čistící
Ověřit dostupnost
100 250 Kč Sleva -60%

Expirace 9/2021. Produkt má lehce poškrabanou krabičku.
 
Čistící pleťová voda pro suchou pleť Feel Nature Dry Skin Cleansing Water díky jemným čistícím tenzidům šetrně a přesto účinně zbaví vaši pleť zbytků nečistot a obnovuje její rovnováhu.
Účinné látky:Klíčové složky produktu: LACTIL® zlepšuje vstřebatelnost vody, výrazně zvyšuje hladinu vlhkosti v pleti a navrací pokožce pružnost a pevnost.HYDRACTIN® je bohatá směs ingrediencí, která okamžitě zlepšuje hydrataci pokožky až o 38% již po hodině, dlouhodobě zlepšuje hydrataci až o 14% po 28 dnech používání.Algin – výtažek z mořských řas, který chrání pokožku proti vysušování a zahaluje ji závojem hydratace.Výtažek z papay napomáhá odstraňovat odumřelé buňky, aktivuje metabolické procesy a růst nových buněk, takže pleť získává zpět svůj mladistvý vzhled.ATP (adenosintrifosfát) – velmi důležitý zdroj energie pro funkci všech buněk, stimuluje metabolismus pokožky a má důležitou roli v regulaci hydratace v epidermu.
Použití:Pomocí vatového tampónu použijte každé ráno a večer na pleť vyčištěnou pleťovým mlékem Feel Nature Skin Cleansing Milk.