www.parfémyYodeyma.cz

Augustinus Bader The Rich Cream bohatý vyživující a hedvábný krém pro suchou pleť 30 ml

Oblíbený a akční produkt Augustinus Bader The Rich Cream bohatý vyživující a hedvábný krém pro suchou pleť 30 ml od skvělé a známé značky Augustinus Bader můžete pořídit právě teď u nás za skvělou cenu. Aktuálně stojí u nás 3 999 Kč.
EAN: 5060552901878
Augustinus Bader The Rich Cream bohatý vyživující a hedvábný

Luxusní intenzivně vyživující a hydratační krém, který podporuje buněčnou obnovu, a v důsledku toho také viditelně zlepšuje vzhled a tón pleti, redukuje vrásky a pokožka je díky němu hedvábně hladká. Krém byl vyvinut na základě třicetiletého lékařského výzkumu profesora Augustina Badera z Lipské univerzity v oblasti kmenových buněk. Vhodný pro normální a suchou pleť.
 
Účinné látky:
TFC8®: Patentovaná technologie, která vytváří optimální prostředí pro regeneraci pleti a obnovu kmenových buněk, díky obsahu komplexu přírodních aminokyselin, vitamínů a syntetizovaných molekul, jež jsou přirozené pro lidské tělo.Pupalkový olej: Stará se o hydrataci a zklidnění pleti, je bohatý na omega mastné kyseliny, a zvláště kyselinu linolovou, která má mimo jiné i protizánětlivé a hojivé účinky.Skvalen: Olej, který má velmi pozitivní účinky na udržování hydratace a podporuje všechny výše uvedené vlastnosti krému.Vitamin E (tocopheryl acetate): Má široké spektrum pozitivních účinků, díky kterým je posílena ochranná bariéra pleti, a tak zajištěna kvalitní hydratace.
 
Použití:
Na vyčištěnou a suchou pokožku naneste požadované množství a jemnými pohyby masírujte obličej, krk a dekolt. Používejte ráno i večer.• podél linií čelistí postupujte směrem nahoru• dále od nosu k uším, přes tváře a od středu čela ke spánkům• krém naneste také na krk a vyhlaďte jej nahoru ke špičce brady• přebytečný krém použijte na dekolt