www.parfémyYodeyma.cz

Biotherm Aqua Pure Flash Mask pleťová maska 31 g

Tento kvalitní výrobek Biotherm Aqua Pure Flash Mask pleťová maska 31 g od přední společnosti Biotherm jde získat právě nyní na našich stránkách za výprodejovou cenu! Aktuálně v akci za 300 Kč.
EAN: 3614273010115
Biotherm Aqua Pure Flash Mask pleťová
Ověřit dostupnost
Značka: Biotherm
300

Pleťová maska Aqua Pure Flash Mask dodává pleti intenzivní hydrataci. Díky kombinaci kyseliny salicylové a unikátní ingredience Life Plankton napomáhá redukovat nedokonalosti pleti, jako je akné a rozšířené póry, již po jedné aplikaci. Pleť je po použití jemnější a působí čistějším a svěžím vzhledem. 
Účinné látky:Life Plankton – intenzivní hydrataceKyselina salycilová – svěží a čistější vzhled pleti, nedokonalosti jako akné a rozšířené póry jsou redukovány
Použití:Naneste masku Aqua Pure s obsahem kyseliny salycilové na vyčištěnou pleť každý týden, nebo když ji vaše pokožka nejvíce potřebuje. Nechte působit 15 minut. Opatrně masku sundejte a poté vmasírujte zbývající produkt do pokožky nebo jej odstraňte odličovacím tamponem. Doporučujeme vaší oblíbenou masku Aqua Flash Sheet Mask kombinovat s jakýmkoli sérem Aqua Super Concentrate.