www.parfémyYodeyma.cz

Biotherm Aquasource Concentrate Pure gelový krém 50 ml

Tento akční produkt Biotherm Aquasource Concentrate Pure gelový krém 50 ml od dodavatele s dlouholetou historií Biotherm můžete dostat u nás teď za outletovou cenu. Nyní nakoupíte za 990 Kč.
EAN: 3614272537330
Biotherm Aquasource Concentrate Pure gelový
Ověřit dostupnost
Značka: Biotherm
990

Váš intenzivní život ovlivňuje vaší pokožku: nadbytek kožního mazu, rozšířené póry a nedokonalosti kůže. Infuze s exkluzivní složkou Biotherm Life Plankton™ a kyselinou salicylovou, AQUA PURE je navržena tak, aby zdokonalila strukturu pokožky. Po 7 dnech je vzhled rozšířených pórů méně viditelný, kůže je méně lesklá a pokožka na pohled vypadá zdravější. Tato rychle se vstřebávací hydratační tekutina působí na dehydratovanou pokožku, aby zlepšila nedokonalosti pokožky a vyvážila nadbytečný maz. Zanechává pokožku čistou a hydratovanou.
Účinné látky:Kyselina salicylova – zdokonaluje pleťovou strukturu.
Použití:Aplikujte každý den jako první krok v péči o vaši pleť.V rámci závazku značky Biotherm vzhledem k udržitelnosti tento produkt prošel renovací balení. Nemůžeme ovlivnit, zda vám dorazí produkt v renovovaném nebo původním balení. Můžeme ale zaručit, že radost z produktu zůstane stejná.