www.parfémyYodeyma.cz

Biotherm Cera Repair Barrier Cream krém pro zklidnění pleti a obnovu kožní bariéry 50 ml

Výjimečný a žádaný kus Biotherm Cera Repair Barrier Cream krém pro zklidnění pleti a obnovu kožní bariéry 50 ml od výrobce Biotherm snadno můžete získat zde teď extra výhodně! Nabídka od 1 730 Kč.
EAN: 3614273393539
Biotherm Cera Repair Barrier Cream krém pro zklidnění pleti
Ověřit dostupnost
Značka: Biotherm
1 730

Zabraňte prvním známkám stárnutí pleti pomocí hydratačního krému Cera Repair Barrier Cream s obsahem bio-ceramidů s ultra lehkou prodyšnou texturou.Spojení přírodních bio-ceramidů k ochraně a regeneraci kožní bariéry a probiotické frakce Life Plankton k posílení a zklidnění pokožky již od prvního použití. Pokožka je silnější, odolnější a působí zdravějším dojmem.Vyvinuto s ohledem na závazky ke značce Biotherm: 94% přírodního původu, 90% biologicky odbouratelný vzorec ohleduplnější k vodnímu prostředí v ekologicky navrženém obalu.Textura: Ultra lehká a prodyšná textura krému. Vhodný i pro citlivou pleť. Bez parabenů, silikonů a minerálních olejů.
Účinky:Pleť je zklidněná a regenerovaná již od prvního použití:+50% posílená kožní bariéra*+13% elasticita**+18% jemnější pleť**+13% rozjasněnější pleť*** Instrumentální test u 24 žen po 6 hodinách, % celkové obnovy pleti.** Klinický test na 54 ženách po 28 dnech. „ÚČINNÉ LÁTKYBIOCERAMIDY100% přírodního původu, kompatibilní s pokožkou, pro posílení kožní bariéry
PROBIOTICKÉ FRAKCE LIFE PLANKTON™100% přírodního původu, získané prostřednictvím modrého biotechnologického fermentačního procesu, který pomáhá chránit, obnovovat a posilovat pokožkuJAK POUŽÍVATPoužívejte ráno a večer na vyčištěnou a tonizovanou pleť.
Tip: Chcete-li zvýšit regenerační a hydratační účinek, použijte gel v kombinaci s pleťovým sérem Life Plankton Elixir.