www.parfémyYodeyma.cz

CHANEL CHANEL LES BEIGES PUDR PRO ZDRAVÝ VZHLED – NÁPLŇ PUDR PRO ZDRAVÝ VZHLED – NÁPLŇ – B30 12G NÁPLŇ 12 G

Nejprodávanější produkt CHANEL CHANEL LES BEIGES PUDR PRO ZDRAVÝ VZHLED - NÁPLŇ PUDR PRO ZDRAVÝ VZHLED - NÁPLŇ - B30 12G NÁPLŇ 12 G od výrobce se zárukou kvality CHANEL máte možnost koupit bezpečně online napořád výhodně. Nyní zakoupíte za 1 260 Kč.
EAN: 3145891852745
CHANEL CHANEL LES BEIGES PUDR PRO ZDRAVÝ VZHLED - NÁPLŇ PUDR PRO
Ověřit dostupnost
Značka: Chanel
1 260

Intuitivní a všestranný LES BEIGES HEALTHY GLOW SHEER POWDER pro dokonalou, přirozeně zářivou pleť při každém osvětlení, který lze snadno nanášet i bez zrcátka. Jeho lehké složení pleť sjednotí a zanechá na ní saténový závoj, který vydrží rovnoměrně rozprostřený po celý den. Příslib přirozeného zdravého lesku po celý rok – k dispozici ve 12(1) odstínech, uložený v ikonickém zaobleném čtvercovém pouzdře, které je nyní znovu plnitelné.
Na povrchu pudru se občas mohou objevit malé krystalky, které však po několika použitích zmizí. K tomu dochází, když jednotlivé složky, zejména pojivo stearát hořečnatý, krystalizují. Použití produktu je stále zcela bezpečné a tento jev nemá žádný vliv na vzhled make-upu při aplikaci.
(1) Dostupnost se liší podle trhu.“ „Lehké, stupňovatelné krytí a rozjasněný vzhled pleti. Nový půlměsícový aplikační štětec umožňuje intuitivní nanášení, a to i bez zrcátka, pro jednoduše přirozený vzhled make-upu.Tento všestranný produkt lze použít:
• Na cílené oblasti nebo na celý obličej.• Na nahou pleť nebo na make-up – jeho nepostřehnutelné složení vytváří vzhled přirozeně zářivé pleti po celý den.• Použitím odstínu dle vaší pleti docílíte přirozeného výsledku, tmavší odstín vytvoří efekt sluncem políbené pleti, světlejší odstín použijte pro prosvětlenou pleť.