www.parfémyYodeyma.cz

CHANEL L’eau micellaire Micelární čisticí voda zabraňující znečištění – FLAKON 150ML 150 ml

Oblíbený a akční výrobek CHANEL L’eau micellaire Micelární čisticí voda zabraňující znečištění - FLAKON 150ML 150 ml od výrobce s dobrým jménem CHANEL je k sehnání u nás za výhodnou cenu. Ceny již od 952 Kč.
EAN: 3145891410402
CHANEL L’eau micellaire Micelární čisticí voda zabraňující znečištění
Ověřit dostupnost
Značka: Chanel
952 1 190 Kč Sleva -20%

Značka CHANEL představuje nové smyslné obohacení každodenního čištění pleti s řadou jednoduchých a účinných odličovacích a čistících prvků. Tato univerzálnost je určena všem ženám a všem typům pleti a nabízí nejdokonalejší odstranění make-upu.Velmi dobrá snášenlivost přípravku L’EAU MICELLAIRE jej činí vhodným pro všechny typy pleti a zvláště pro citlivou pleť. V jediném kroku odstraňuje make-up a čistí pleť, ale zároveň díky probiotické molekule respektuje pH pleti. Micely zachycují a odstraňují nečistoty (dokonce i odolný make-up), UV filtry a znečišťující látky.Oftalmologicky a dermatologicky testováno pro všechny typy pleti, zejména pro citlivé. Nekomedonický.
Použití
Používejte každý večer k odstranění make-upu a očištění pleti a každé ráno pro očištění a osvěžení pleti.1. Naneste množství odpovídající 4 dávkám přípravku L’EAU MICELLAIRE na vatový tampon.2. Pomocí tamponu přípravek L´EAU MICELLAIRE jemně rozetřete na obličej, krk a rty. Opakujte, dokud nebude vatový tampon čistý. 3. Pokračujte dalším vatovým tampónem na víčka a řasy. V případě potřeby ponechte vatový tampon na řasách několik sekund a poté setřete řasy od kořínků.4. Otřete rty navlhčeným vatovým tamponem.