www.parfémyYodeyma.cz

CHANEL Les beiges oversize healthy glow sun-kissed powder Zářivý pudr pro zdravou bronzovou záři. na tvář a tělo. oversize formát. – LIGHT 15G 15 g

Tento exkluzivní produkt CHANEL Les beiges oversize healthy glow sun-kissed powder Zářivý pudr pro zdravou bronzovou záři. na tvář a tělo. oversize formát. - LIGHT 15G 15 g od značky s tradicí a dobrou pověstí CHANEL máte možnost dostat tady a teď za parádní cenu! Levně za cenu 2 220 Kč.
EAN: 3145891862379
CHANEL Les beiges oversize healthy glow sun-kissed powder Zářivý pudr pro zdravou bronzovou záři.
Ověřit dostupnost
Značka: Chanel
2 220

Bronzový pudr embosovaný ikonickým zakulaceným čtverečkem v charakteristickém kompaktním pouzdře LES BEIGES v XXL verzi. Ultra lehounká krémově-pudrová textura pro vytvoření přirozeně opáleného vzhledu.3 odstíny s různou intenzitou pro jemně opálenou pleť. Aplikujte na tvář, tělo a dekolt.
Použití
Pro jemné projasnění naneste pudr velkými krouživými pohyby na celý obličej štětcem LES BEIGES OVERSIZE KABUKI BRUSH.Pro vykonturování obličeje a vytvoření přirozených stínů naneste pudr špičkou kabuki štětce do lícních prohlubní a rozetřete směrem ven podél spodní strany lícních kostí. Pudr můžete aplikovat také na čelo, podél vlasové linie a na bradu.Chcete-li rozjasnit ještě další partie, naneste pudr na ramena, paže a dekolt.