www.parfémyYodeyma.cz

CHANEL Les beiges water-fresh complexion touch Sjednocuje – rozjasňuje – hydratuje
– B30 20 ml

Kvalitní kus CHANEL Les beiges water-fresh complexion touch Sjednocuje – rozjasňuje – hydratuje
- B30 20 ml od značky se zárukou kvality CHANEL jednoduše seženete zrovna za výborné peníze. Právě nyní za skvělou cenu 1 472 Kč.
EAN: 3145891845709
CHANEL Les beiges water-fresh complexion touch Sjednocuje – rozjasňuje
Ověřit dostupnost
Značka: Chanel
1 472 1 840 Kč Sleva -20%

Univerzální make-up na tvář, první svého druhu, plný ultra koncentrovaných pigmentů v podobě mikro kapiček. Osvěžující lehounká textura a složení, jež udržují pleť hydratovanou a chráněnou po celý den. Přizpůsobitelná aplikace: cílené zakrytí nedokonalostí nebo zdokonalující krytí pro neuvěřitelně přirozený bezchybný vzhled.
Použití
Aplikaci je možné personalizovat podle toho, jakého výsledku má být dosaženo. Nadávkujte jednu dávku nového make-upu LES BEIGES WATER-FRESH COMPLEXION TOUCH na hřbet ruky a konečky prstů na něj poklepejte, aby se rozpustily pigmenty v podobě mikro kapiček. – Pro cílené zakrytí naneste make-up konečky prstů na místa, která vyžadují větší krytí, jako jsou kontury kolem očí. Pro precizní aplikaci a k roztírání použijte štětec na make-up.- Pro mírné rozjasnění pleti poklepejte make-up na lícní kosti, čelo, bradu a hřbet nosu.- Pro sjednocený vzhled pleti, který vypadá dokonale přirozeně, naneste na celou tvář. Make-up LES BEIGES WATER-FRESH COMPLEXION TOUCH je možné nosit také na rukou a dekoltu.