www.parfémyYodeyma.cz

CHANEL Les beiges water-fresh tint Vodový rozjasňující gel s mikro kapičkami pigmentů. nahý efekt. přirozený a zářivý zdravý vzhled. – MEDIUM 30ML 3…

Tento zlevněný produkt CHANEL Les beiges water-fresh tint Vodový rozjasňující gel s mikro kapičkami pigmentů. nahý efekt. přirozený a zářivý zdravý vzhled. - MEDIUM 30ML 3… od kvalitního výrobce CHANEL lze zakoupit momentálně v akci! Nyní můžete mít za 1 850 Kč.
EAN: 3145891588309
CHANEL Les beiges water-fresh tint Vodový rozjasňující gel s mikro kapičkami pigmentů. nahý
Ověřit dostupnost
Značka: Chanel
1 850

Představujeme první make-up CHANEL svěží jako voda.S využitím té nejpokročilejší mikrofluidní technologie v kosmetickém průmyslu vytvořila společnost CHANEL make-up EAU DE TEINT, první make-up této značky svěží jako voda.Jeho lehounké hydratační složení, které okamžitě osvěžuje, tvoří ze 75 % voda. Make-up využívá mikrofluidní technologii s mirko-kapičkami zapouzdřených pigmentů, jež se při kontaktu s pletí rozpouštějí, čímž je dosaženo efektu nahého líčení a pleť je rozjasněná. Díky optickému rozmazání a vyhlazení vypadá pleť sjednocená a díky nízkému krytí je přes make-up vidět textura pleti.Ergonomický kartáček, který je součástí výrobku, make-up lehce roztírá po pleti, líčení je tedy rovnoměrné a vypadá přirozeně.Pleť vypadá přirozeně zářivá. Použití Vymáčkněte e malé množství LES BEIGES EAU DE TEINT na zadní stranu ruky a pomocí krouživých pohybů štětcem zamíchejte. Pro optimalizovanou a vyrovnanou aplikaci naneste krouživými pohyby vytvořenou texturu na obličej. Jako skutečně univerzální produkt může být LES BEIGES EAU DE TEINT použit na celý obličej nebo na lokalizovaná místa, samotný či pod/na makeup.