www.parfémyYodeyma.cz

CHANEL N°1 de chanel revitalizing foundation Rozjasnuje – hydratuje – chrani
– B30 30ML 30 ml

Oblíbený produkt CHANEL N°1 de chanel revitalizing foundation Rozjasnuje - hydratuje - chrani
- B30 30ML 30 ml od spolehlivého výrobce CHANEL získáte zde teď právě za extra cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 640 Kč.
EAN: 3145891457674
CHANEL N°1 de chanel revitalizing foundation Rozjasnuje - hydratuje
Ověřit dostupnost
Značka: Chanel
1 640 2 050 Kč Sleva -20%

Červená kamélie je květina jako žádná jiná a je hlavní složkou N°1 DE CHANEL. Květina s revitalizačními schopnostmi, jejíž mimořádná energie jí zajišťuje dlouhé mládí. Výzkumný tým CHANEL zužitkoval její výjimečné vlastnosti pro vytvoření nové generace přípravků, včetně těch pro péči o pleť, k líčení a parfémové mlhy.V jádru udržitelné řady kosmetických výrobků N°1 DE CHANEL je výtažek z červené kamélie, jenž cílí na 1. fázi stárnutí pleti tak, že zabraňuje vzniku 5 viditelných známek stárnutí a opravuje již patrné. Po aplikaci pečujícího rituálu N°1 DE CHANEL vypadají vrásky menší, póry viditelně staženější a je obnovena elasticita pleti. Je zajištěn její příjemný pocit a pleť září vitalitou.Make-up N°1 DE CHANEL obohacený o olej z červené kamélie a hydratační složky obsahuje 94 % složek přírodního původu. Jeho složení chrání před vnějšími agresory, zvláčňuje pleť a zajišťuje celodenní pocit komfortu. Vyhlazená pleť vypadá den za dnem přirozeně krásnější a získává mladistvou záři.K dispozici ve 20 odstínech, které lze vrstvit.
Použití
Před aplikací make-upu použijte sérum a následně krém N°1 DE CHANEL pro přípravu pleti. Mezi použitím výrobků nemusíte čekat. Nadávkujte několik kapek make-upu na hřbet své ruky. Poté si ho konečky prstů poklepejte na T zónu, nos a bradu, rozetřete od středu tváře směrem ven.Pro sofistikovaný vzhled naberte make-up štětcem TOUCH-UP FACE BRUSH N°104 a aplikujte ho od středu tváře směrem ven. Nakonec výrobek jemně vklepejte do pleti.