www.parfémyYodeyma.cz

CHANEL Rouge allure laque Tekutá rtěnka s dlouhotrvajícím leskem ultrawear shine liquid lip colour – 91 FANCY PRUNE 5.5ML 5 ml

Výjimečný kousek CHANEL Rouge allure laque Tekutá rtěnka s dlouhotrvajícím leskem ultrawear shine liquid lip colour - 91 FANCY PRUNE 5.5ML 5 ml od dodavatele se skvělou pověstí CHANEL jednoduše můžete sehnat tady a teď právě extra se slevou! Teď za akční cenu 1 320 Kč.
EAN: 3145891650914
CHANEL Rouge allure laque Tekutá rtěnka s dlouhotrvajícím leskem ultrawear shine liquid
Ověřit dostupnost
Značka: Chanel
1 320

První tekutá rtěnka od CHANEL spojující lesk a dlouhotrvající efekt v saténovém provedení. Rtěnka je trvanlivá, odolná vůči vodě. Zajišťuje 12hodinový saténový lesk, barvu a hydrataci.* Její jedinečná, mimořádně příjemná struktura poskytuje rtům pocit měkkosti a pružnosti po dobu 10 hodin.** Její poloprůhledná lakovaná tuba v odstínu černé okamžitě odhalí intenzivní barvu uvnitř. K dispozici ve 20 nových odstínech. *Klinické hodnocení 21 žen. Instrumentální hodnocení 21 žen. **Sebehodnocení 21 žen.
Použití
Aplikujte přímo na rty pomocí aplikátoru. Pro dokonale tvarované rty použijte plochou stranu aplikátoru a rtěnku naneste na střed rtů. Poté použijte tenkou špičku na Amorův luk a koutky rtů.  Pro ještě intenzivnější výsledek ponechte několik minut zaschnout a poté naneste druhou vrstvu.

S dlouhotrvajícím efektem
n
Hydratační
n
Příjemná

Více z kategorie Nezařazené