www.parfémyYodeyma.cz

CHANEL Sublimage l’essence lumière Dokonalý rozjasňující koncentrát – LAHVIČKA S PUMPIČKOU 40ML 40 ml

Oblíbený produkt CHANEL Sublimage l’essence lumière Dokonalý rozjasňující koncentrát - LAHVIČKA S PUMPIČKOU 40ML 40 ml od předního výrobce CHANEL jednoduše naleznete právě teď u nás za skvělou cenu. Výhodně teď u nás za 12 580 Kč.
EAN: 3145891414905
CHANEL Sublimage l’essence lumière Dokonalý rozjasňující koncentrát -
Ověřit dostupnost
Značka: Chanel
12 580

Skryté síly světla soustředěné v esenci. Tato pleť zdokonalující terapie vděčí za své mimořádné kvality jediné rostlině z francouzského bylinného odkazu: úročníku (anthyllis), který čerpá svou sílu z přirozeného světla. CHANEL kultivuje a reaklimatizuje tuto planou rostlinu v laboratoři pod širým nebem. Přírodní aktivní složka, skutečný nositel svitu, se z ní extrahuje, aby odhalila dokonalou rovnoměrnou pleť. Tato receptura péče o pleť je dále obohacena antioxidačními vlastnostmi intenzivní vody vanilky pravé, která chrání pokožku tím, že jí pomáhá snášet stres města.
Použití
. Naneste SUBLIMAGE L’Essence Lumière na líčka, čelo a krk.. Oběma rukama roztírejte od středu obličeje směrem ven. . Na levé straně obličeje oběma rukama střídavě vyhlazujte směrem ven od těchto oblastí (2x): od středu čela ke spánku, od nosu k uchu, od koutku úst k úhlu čelisti a od špičky brady k uchu. Pak pokračujte dolů ke klíční kosti. . Tyto kroky opakujte na pravé straně obličeje.