www.parfémyYodeyma.cz

CHANEL Uv essentiel Kompletní ochrana proti uv záření – znečištění – antioxidant spf50 30 ml

Tento velmi oblíbený výrobek CHANEL Uv essentiel Kompletní ochrana proti uv záření – znečištění – antioxidant spf50 30 ml od oblíbené značky CHANEL máte možnost najít právě teď za výhodné peníze! Akční cena 1 670 Kč.
EAN: 3145891418972
CHANEL Uv essentiel Kompletní ochrana proti uv záření –
Ověřit dostupnost
Značka: Chanel
1 670

UV ESSENTIEL přináší výhody nového a vylepšeného složení pečujícího přípravku, který poskytuje kompletní ochranu. Chrání pleť před UV zářením, znečištěním a zároveň před oxidací. Sluneční paprsky poškozují pokožku po celý rok, i když je zataženo, a urychlují tak její stárnutí. Ochranný faktor SPF 50 a komplex „posilující pleť“ s výtažkem z modrého zázvoru z laboratoře CHANEL pod širým nebem na Madagaskaru a výtažkem z tahitské gardénie chrání před UV zářením a posiluje přirozenou obranyschopnost pleti. Filtry působí jako štít proti UV záření a zabraňují předčasnému stárnutí. Jeho jedinečná textura, lehká jako gel a příjemná jako krém, zanechává na pokožce jemný závoj. Pokožka je chráněná, zpevněná a hydratovaná a působí rozjasněným dojmem.
Použití
Aplikujte každé ráno jako poslední krok v péči o pleť před nanesením make-upu. Jeho nové složení bylo navrženo tak, aby odolávalo podmínkám horkého a vlhkého počasí a vylepšilo výsledný vzhled make-upu. V průběhu dne jej podle potřeby aplikujte opakovaně. (6) Instrumentální hodnocení provedené ve skupině 15 žen.