www.parfémyYodeyma.cz

Clarins Body Firming Cream tělový zpevňující krém 200 ml

Exkluzivní produkt Clarins Body Firming Cream tělový zpevňující krém 200 ml od společnosti s úžasnou pověstí Clarins k dostání aktuálně opravdu levně. Cena již od 1 680 Kč.
EAN: 3666057035975
Clarins Body Firming Cream tělový zpevňující
Ověřit dostupnost
Značka: Clarins
1 680

Zpevňující produkt, který je odborník na vypnutí, posílení a zpevnění pokožky na těle během jednoho kroku. Okamžitě je vaše pokožka vyhlazená a cítí se příjemně. Den po dni se pokožka stává pevnější, je více posílená a plná energie. Textura a vůně: Bohatý a příjemný krém s okamžitým vyhlazujícím účinkem. Květinová a dřevitá vůně.
 
Hlavní ingrediencí je BIO výtažek z devětsil, který pomáhá posilovat podpůrnou síť pokožky a podporuje pevnost pokožky. V kombinaci s BIO mitracarpus má zpevňující účinek.
Doplňkové účinky:Bio bambucké máslo vyživuje pokožku a dodává jí comfort. Výtažek z BIO Aloe Vera a BIO kiwi pomáhá hydratovat a dodává pokožce energii. Bio zelený banán posiluje zpevňující účinek na konkrétních oblastech.
 
POUŽITÍ
Používejte ráno a/nebo večer energickými hladivými pohyby. Začněte na kotnících a pokračujte vzhůru k pasu, poté od zápěstí k ramenům.Zaměřte se na oblasti podléhající oslabování tím, že přes ně přejedete sevřenou pěstí a vmasírujete produkt (stehna, boky, břicho a ruce).