www.parfémyYodeyma.cz

Clarins Nutri-Lumiére Revive denní krém 50 ml

Velmi prodávaný výrobek Clarins Nutri-Lumiére Revive denní krém 50 ml od známé společnosti Clarins můžete najít právě nyní na našich stránkách ve výhodné akci. Aktuálně výhodně za 3 590 Kč.
EAN: 3666057020070
Clarins Nutri-Lumiére Revive denní krém
Ověřit dostupnost
Značka: Clarins
3 590

Výjimečný denní krém proti stárnutí se super vyhlazující texturou, který neutralizuje žlutý podtón pleti a okamžitě oživuje a zkrášluje pleť. Ta je ve výsledku vyživená, revitalizovaná a vypadá mladistvě.Okamžitě je jakýkoliv žlutý podtón neutralizován a pleť je krásnější, hydratovaná, vyživená a získá zpět své prozáření. Den po dni je pleť posílená a oživená. Známky stárnutí jsou minimalizovány, pleť je pevnější a tmavé skvrny jsou méně viditelné. Pleť vypadá mladší a je zdravě zářivá.Krém má jemnou krémovo-olejovou texturu, která zanechává jemný sametový výsledek bez pocitu mastnoty na pleti.
Výtažek z kaki – zaměřuje se na proces glykace, který může způsobit nežádoucí žlutý podtón; Výtažek z Kaštanu koňského – optimalizuje mikrovýživnou síť v pleti, aby ji pomohl oživit a obnovit její projasnění
POUŽITÍ:
Používejte ráno na vyčištěnou a suchou pleť.Zahřejte potřebné množství krému v dlaních a poté je umístěte na obličej, postupujte od středu obličeje do stran a na krk. Nanášejte pomocí šetrných přitlačení dlaní na obličej, vždy se vyhněte natahování pleti. Přitlačováním posílíte efekt odvodnění obličeje a zachováte si krásu mladistvých kontur.