www.parfémyYodeyma.cz

Clarins Redness Corrective Gel korekční gel 30 ml

Tento oblíbený kousek Clarins Redness Corrective Gel korekční gel 30 ml od známé značky Clarins jde pořídit aktuálně na našich stránkách ve výhodné akci! Aktuálně stojí u nás 970 Kč.
EAN: 3380810439663
Clarins Redness Corrective Gel korekční
Ověřit dostupnost
Značka: Clarins
970

Osvěžující zeleně zbarvený gel, který okamžitě omezuje vzhled začervenání, zklidňuje a chrání pleť.Navrženo speciálně pro citlivou pleť. Minimální počet ingrediencí pro optimální toleranci.Jedinečná smyslnost: uklidňující textury a vůně s klinicky prokázanou účinností a ohledem na velmi citlivou pleť.
Pleť je napojená na okolní prostředí díky smyslovým receptorům, malým strukturám, které umožňují cítit teplo, chlad a bolest.Když je pleť citlivá, tak jsou tyto smyslové receptory více křehké a dokonce jsou náchylnější ke znečištění!
Po použití: Okamžitě je vaše pleť zklidněná a cítí se příjemně. Den po dni je pleť chráněná. Pocit pnutí nebo svědění je zklidněn.
 
Účinné látky:Po prostudování více než 75 rostlin Clarins laboratoře zvolily šalvěj muškátovou a extrahovaly z ní pouze základ: molekulu zvanou sclareolid, která chrání smyslové receptory a zklidňuje pleť pro zmírnění její přecitlivělosti.Organický jablečník obecný – chrání pleť před znečištěnímRostlinný squalane – posiluje pleť a chrání ji
 
Použití:1) NADECHNĚTE SE Zahřejte produkt v dlaních. Dlaně umístěte před obličej a zhluboka se nadechněte nosem a vydechněte ústy. Uvolněte se.2) ZKLIDNĚTE SE Jemnými zklidňujícími pohyby, které připomínají hlazení, aplikujte na obličej. Postupujte od středu obličeje do stran, poté na krku od shora dolů. Poté pomocí konečků prstů velmi jemně přitlačte na obličej, postupujte opět od středu obličeje směrem ven a na krku od shora dolů.3) RELAXUJTE Umístěte prsty před obličej, poblíž spánků a po dobu 5 vteřin provádějte „tlakovou pauzu.