www.parfémyYodeyma.cz

Clarins Soothing Emulsion zklidňující emulze 50 ml

Kvalitní a levný výrobek Clarins Soothing Emulsion zklidňující emulze 50 ml od předního výrobce Clarins můžete získat právě opravdu levně! Nyní za akční cenu 1 330 Kč.
EAN: 3380810439656
Clarins Soothing Emulsion zklidňující emulze
Ověřit dostupnost
Značka: Clarins
1 330

Zklidňující emulze, která okamžitě zmírňuje nepříjemný pocit a chrání pleť.Navrženo speciálně pro citlivou pleť. Minimální počet ingrediencí pro optimální toleranci. Jedinečná smyslnost: uklidňující textury a vůně s klinicky prokázanou účinností a ohledem na velmi citlivou pleť.
Pleť je napojená na okolní prostředí díky smyslovým receptorům, malým strukturám, které umožňují cítit teplo, chlad a bolest. Když je pleť citlivá, tak jsou tyto smyslové receptory více křehké a dokonce jsou náchylnější ke znečištění!
Po použití: Okamžitě je vaše pleť zklidněná a cítí se příjemně. Den po dni je pleť chráněná. Pocit pnutí nebo svědění je zklidněn.
Účinné látky:Po prostudování více než 75 rostlin Clarins laboratoře zvolily šalvěj muškátovou a extrahovaly z ní pouze základ: molekulu zvanou sclareolid, která chrání smyslové receptory a zklidňuje pleť pro zmírnění její přecitlivělosti.Organický jablečník obecný – chrání pleť před znečištěnímOrganická kamélie olejná – vyživuje pleťRostlinný squalane – posiluje pleť a chrání ji
 
Použití:1) NADECHNĚTE SE Zahřejte produkt v dlaních. Dlaně umístěte před obličej a zhluboka se nadechněte nosem a vydechněte ústy. Uvolněte se.2) ZKLIDNĚTE SE Jemnými zklidňujícími pohyby, které připomínají hlazení, aplikujte na obličej. Postupujte od středu obličeje do stran, poté na krku od shora dolů. Poté pomocí konečků prstů velmi jemně přitlačte na obličej, postupujte opět od středu obličeje směrem ven a na krku od shora dolů.3) RELAXUJTE Umístěte prsty před obličej, poblíž spánků a po dobu 5 vteřin provádějte „tlakovou pauzu.