www.parfémyYodeyma.cz

Clarins Total eye lift oční krém na vrásky 15 ml

Tento kvalitní výrobek Clarins Total eye lift oční krém na vrásky 15 ml od top výrobce Clarins jde pořídit právě nyní na našich stránkách až neuvěřitelně levně. Nabídky již od 2 090 Kč.
EAN: 3380810405217
Clarins Total eye lift  oční krém
Ověřit dostupnost
Značka: Clarins
2 090

Clarins, expert na péči o oční kontury, představuje TOTAL EYE LIFT. Tato výjimečná péče o oči, vyvinutá pro všechny ženy bez ohledu na věk, se postará o vše, co stojí v cestě maximálnímu prozáření očí. Otoky a tmavé kruhy, jemné linky a vrásky a sjednocení. Clarins laboratoře, známí specialisté na přírodní aktivní ingredience a mistři na formulace rostlin, zkombinovaly jedinečné botanické výtažky ve složení, které je z 94 % přírodního původu a vytvořily tak tuto výjimečnou péči o oční kontury
Účinné látky:Vosk z akácie – pro okamžité vyhlazení , které můžeme cítit již při jeho první aplikaci a díky tvarujícím a filmogenickým vlastnostem se oční kontury také cítí velmi příjemně. Vosk z akácie je šťastnou směsí ochranných, vyživujících a vyhlazujících mastných kyselin. Oči vypadají výjimečně svěže, jsou otevřené a oční kontury jsou nádherně vyhlazené.Výtažek z albízie – přispívá k zachování pevnosti pleti tím, že pomáhá zbavit se glykovaných proteinů a také předchází vzniku otoků pod očima.Aescin z kaštanu koňského – pomocí stimulace mikrocirkulace pomáhá omezit zadržování vody a pigmentů, které dávají tmavým kruhům jejich barvu.Organické bambucké máslo – luxusně plné mastných kyselin, pomáhá intenzivně vyživit pleť a okamžitě ji halí do komfortu.Posilující účinek panthenolu – je jednoznačným benefitem složení této oční péče. Zkrášluje řasy a je vhodný i pro citlivé oči nebo nositelky kontaktních čoček.
Použití:Používejte ráno a/nebo večer na celé oční okolí.