www.parfémyYodeyma.cz

DAYDEE Pasta 88 by DayDee parfémová voda 100 ml

Tento oblíbený produkt DAYDEE Pasta 88 by DayDee parfémová voda 100 ml od společnosti s předním postavením na trhu DAYDEE můžete koupit bezpečně online v akci! V akci za 1 249 Kč.
EAN: 8593085036993
DAYDEE Pasta 88 by DayDee parfémová
Ověřit dostupnost
Značka: DayDee
1 249 1 699 Kč Sleva -26%

David Pastrňák, mezi hráči přezdívaný „Pasta“, hraje na ledě se symbolickým číslem 88. Jeho sebevědomí, odhodlání a odvaha ho odlišují od ostatních hráčů.
Tento český hokejista, rodák z Havířova, působí v současné době v americké NHL a na konto si kromě svých hokejových úspěchů připisuje i jeden kosmetický. Vlastní parfémová voda, která vznikla pod taktovkou značky DAYDEE Martina Dejdara, v sobě spojuje sílu, eleganci a smyslnost, které charakterizují nejen jeho vystupování, ale i osobitý styl oblékání a přístup k lidem. Vůně Pasta88, kterou si David pod vedením zkušených tvůrců osobně zkomponoval, je něčím jedinečným, tajemným a přitažlivým.
Vůně Pasta88 je pečlivě složena z prvotřídních ingrediencí s orientálním a dřevitým charakterem. To, co začíná jako svěží orientální vůně, se postupně mění v hluboké dřevité tóny, které vydrží neuvěřitelně dlouho. Každý detail tohoto parfému je promyšlen tak, aby odpovídal silnému a sebevědomému muži, jakým David bezseporu je.