www.parfémyYodeyma.cz

Dior Addict lesklá rtěnka – 918 Dior Bar 3,2 g

Kvalitní a levný výrobek Dior Addict lesklá rtěnka - 918 Dior Bar 3,2 g od společnosti s dlouholetou tradicí Dior lze sehnat právě dnes za outletovou cenu. V současnosti pořídíte za cenu 1 270 Kč.
EAN: 3348901610094
Dior Addict  lesklá rtěnka - 918
Ověřit dostupnost
Značka: Dior
1 270

Znovuobjevte oblíbenou rtěnku Dior Addict, která je nyní dostupná v moderní plnitelné verzi. Její pouzdro zdobí stříbrná perleť a reliéfní podpis Dior Oblique, detaily, díky nimž se z rtěnky stává působivý módní doplněk.
Receptura rtěnky Dior Addict, která obsahuje 90 %* přírodních ingrediencí včetně jasmínového vosku, hydratuje rty po dobu 24 hodin.** Ponořte své krásné rty do zářivého odstínu s úžasným leskem, ze kterého se budete těšit minimálně 6 hodin.***
Rtěnku můžete opakovaně doplňovat a šetřit tak životní prostředí. Stačí si jen pořídit náhradní náplň Dior Addict v odstínu, po kterém vaše srdce zrovna zatouží.
* Množství bylo vypočteno na základě norem ISO 16128-1 a ISO 16128-2. Zbývající ingredience přispívají k lepší účinnosti produktu, jeho smyslové přitažlivosti a ke stabilitě složení.** Instrumentální test na 10 subjektech.*** Klinický test na 25 subjektech.
Použití:
1. Ošetřete rty exfoliačním balzámem Dior Lip Sugar Scrub, který pak odstraňte ubrouskem.2. Hydratujte rty a dodejte jim na objemu leskem na rty pro větší objem Dior Addict Lip Maximizer.3. Na závěr naneste na rty rtěnku Dior Addict ve dvou vrstvách. Začněte ve středu rtů, pokračujte k Amorovu oblouku a poté barvu rozetřete ke koutkům. Rtěnku můžete nanášet kdykoliv během dne, když chcete rozzářit svůj úsměv.