www.parfémyYodeyma.cz

Dior Addict Lip Maximizer objemový lesk na rty – 015 Cherry 6 ml

Povedený produkt Dior Addict Lip Maximizer objemový lesk na rty - 015 Cherry 6 ml od známé kvalitní značky Dior můžete nakoupit právě za nejnižší cenu! Za bezkonkureční cenu 1 200 Kč.
EAN: 3348901636131
Dior Addict Lip Maximizer objemový lesk na rty
Ověřit dostupnost
Značka: Dior
1 200

Objevte ikonický lesk na rty Dior Addict Lip Maximizer. Pečující složení obsahuje 90 %* složek přírodního původu a nabízí lesk, dlouhodobou hydrataci a maximální pocit pohodlí.
Díky třešňovému oleji a kyselině hyaluronové lesk Dior Addict Lip Maximizer hydratuje rty po dobu až 24 hodin** a těsně po každé aplikaci je viditelně zvětší. Objemový efekt, který je k dostání v celé škále různých odstínů, splní všechna vaše přání, která jste kdy ohledně líčení měli – od těch prostých až po odvážná. Dior Addict Lip Maximizer má nyní různé finiše, včetně transparentního, intenzivního, holografického a třpytivého.
* Množství bylo vypočteno na základě norem ISO 16128-1 a ISO 16128-2, včetně procentuálního podílu vody. Zbývající složky přispívají k účinnosti, smyslové přitažlivosti a stabilitě složení.** Instrumentální test na 30 subjektech.
Použití:
1. Nosit ho můžete samostatně jako lesk na rty.2. Nebo ho naneste jako podkladovou bázi pod rtěnku pro hladké a hydratované rty. Před aplikací rtěnky odstraňte přebytečné množství lesku ubrouskem.
UPOZORNĚNÍ: Pouze k vnějšímu použití. Lesk nanášejte na nepodrážděné rty a vyhněte se kontaktu s očima. V případě projevů jiných, než je mravenčení či lokální pocit tepla, které jsou normální, přestaňte produkt používat.