www.parfémyYodeyma.cz

Dior Addict Lip Tint nestíratelná tónovaná barva na rty – 451 Natural Coral 3,2 g

Velmi prodávaný kus Dior Addict Lip Tint nestíratelná tónovaná barva na rty - 451 Natural Coral 3,2 g od dodavatele s dobrým jménem Dior snadno můžete získat tady a teď za výprodejovou cenu! Aktuálně za 1 200 Kč.
EAN: 3348901601443
Dior Addict Lip Tint nestíratelná tónovaná barva na rty
Ověřit dostupnost
Značka: Dior
1 200

Nestíratelná tónovaná barva na rty – 95 % ingrediencí přírodního původu
Neobtiskává se na textil ani masku, na rtech vydrží 12 hodin*, poskytuje 24h** hydrataci a složení tvoří 95 %*** přírodních ingrediencí: Módní dům Dior představuje unikátní tónovanou barvu na rty Dior Addict Lip Tint s polomatným finišem.
Součástí produktu je intuitivní aplikátor, díky kterému nanesete na rty přesné množství barvy. Barvy, která dodá rtům svěží a přirozeně krásný nádech.
Tónovaná barva splyne se rty a vytvoří na nich dokonale přirozený efekt „nahých rtů“.
* Instrumentální test na 25 subjektech.** Instrumentální test na 11 subjektech.*** Množství bylo vypočteno na základě norem ISO 16128-1 a ISO 16128-2, včetně procentuálního podílu vody. Zbývajících 5 % ingrediencí přispívá k lepší účinnosti produktu, jeho smyslové přitažlivosti a ke stabilitě složení.
Použití:
1. Hydratujte rty balzámem na rty Dior Addict Lip Glow v odstínu Diornatural, přebytečné množství odstraňte ubrouskem.2. Naneste tónovanou barvu na rty Dior Addict Lip Tint – přiložte aplikátor do středu rtů, těsně pod Amorův oblouk, a zleva doprava vykreslete celou plochu rtů.