www.parfémyYodeyma.cz

Dior Capture Totale C.E.L.L. Energy Super Potent Rich Creme Globální anti-age péče 50 ml

Unikátní a žádaný produkt Dior Capture Totale C.E.L.L. Energy Super Potent Rich Creme Globální anti-age péče 50 ml od našeho předního výrobce Dior snadno získáte zde teď právě skutečně levně! Aktuálně stojí u nás 2 992 Kč.
EAN: 3348901553698
Dior Capture Totale C.E.L.L. Energy Super Potent Rich
Ověřit dostupnost
Značka: Dior
2 992 3 740 Kč Sleva -20%

Vědci z Dior identifikovali důležitou roli, kterou vysoušení pleti hraje ve ztrátě své schopnosti regenerace a která vede k jejímu stárnutí.* K napravení tohoto problému vytvořil Dior Capture Totale Super Potent Rich Creme, nejlepší** hutný krém, zrozený díky výzkumu kmenových buněk a květinové expertíze značky Dior.
Capture Totale Super Potent Rich Creme je krém, který vaši pleť zabalí do komfortu a intenzivně ji vyživí.
Regenerující textura krému Super Potent Rich Creme je hutná a emulzivní: hloubkově vyživuje pleť a nezanechává mastnou stopu. Složení kombinuje biocelulární technologie s extraktem oleje z francouzské pivoňky pro intenzivní obnovu pleti.
Pleť je zdravější, vypadá mladší a silnější, jako by byla hladší, pevnější a vyhlazenější.
* Studie provedená LVMH Research, založená na in vitro testech. 25% snížení potenciálu buněčné energie a 75% pokles klonogenního potenciálu, vedoucí k narušení regenerace epidermis.** Od značky Dior.
Krém, který pleť intenzivně vyživuje díky dvojité síle vyživení a oživení. Hustá textura pro příjemný, přilnavý efekt k pleti.
– BIOCELULÁRNÍ TECHNOLOGIE: do hloubky revitalizuje* kmenové buňky pleti pro globální omlazující účinek.
– EXTRAKT Z PIVONĚK: pivoňkový olej do hloubky vyživuje pleť.
– GLYCERIN: intenzivně hydratační textura díky složení, které je o 25 %** bohatší na glycerin.
* In vitro test složek.** Vs. Capture Totale Universal Creme. Po jednom použití* pleť vypadá o 34 % vyživenější.Po týdnu používání* vypadá pleť o 25 % více sjednocená.Po měsíci používání* je vzhled vrásek o 30 % méně viditelný.
– Pleť je zářivější u 90 %** žen.- Pleť je pevnější u 82 %** žen.- Jemné linky a vrásky jsou jemnější u 75 %** žen.