www.parfémyYodeyma.cz

Dior Capture Totale Le Serum omlazující sérum 50 ml

Tento unikátní kus Dior Capture Totale Le Serum omlazující sérum 50 ml od spolehlivého výrobce Dior můžete sehnat u nás právě skutečně výhodně. Stojí teď u nás 3 856 Kč.
EAN: 3348901624008
Dior Capture Totale Le Serum omlazující
Ověřit dostupnost
Značka: Dior
3 856 4 820 Kč Sleva -20%

Díky Capture Totale Le Sérum, prvnímu omlazujícímu séru značky Dior, se čas stane vaší pleti spojencem. Receptura obsahující 98 %* složek přírodního původu byla vytvořena díky vědeckým botanickým znalostem módního domu a moderním ingrediencím: fermentovanému extraktu z longozy, extraktu z kosatce a technologii H.A. poly-filler (komplex kyseliny hyaluronové a polyglycerolů).Den po dni je pleť pevnější a hlavní známky stárnutí** jsou méně viditelné.
* Množství bylo vypočteno na základě norem ISO 16128-1 a ISO 16128-2, včetně procentuálního podílu vody. Zbývající 2 % ingrediencí přispívají k účinnosti, smyslové přitažlivosti a stabilitě složení.** Mimické linky, vrásky, rozšířené póry, nerovná textura pleti a ztráta pružnosti, jasu a plnosti. Pleť je viditelně pevnější.
Použití:
1. Definujte kontury obličeje pomocí séra Capture Totale Le Sérum.2. Poté vmasírujte do pleti krém Capture Totale od středu obličeje směrem ven.3. Každé ráno a večer dokončete svůj zkrášlující rituál očním sérem Capture Totale Super Potent Eye Serum, které za vynaložení mírného tlaku nanášejte od spánků k vnitřním koutkům očí.