www.parfémyYodeyma.cz

Dior Capture Totale Super Potent korekční sérum-podkladová báze proti stárnutí s ochranným faktorem SPF 20 PA++ – 1CR Cool Rosy 30 ml

Povedený produkt Dior Capture Totale Super Potent korekční sérum-podkladová báze proti stárnutí s ochranným faktorem SPF 20 PA++ - 1CR Cool Rosy 30 ml od dodavatele s dlouholetou historií Dior můžete dostat na našich stránkách teď právě za výhodnou cenu. Aktuálně v akci za 1 936 Kč.
EAN: 3348901549103
Dior Capture Totale Super Potent korekční sérum-podkladová báze proti stárnutí s ochranným
Ověřit dostupnost
Značka: Dior
1 936 2 420 Kč Sleva -20%

Nové* Super účinné sérum-podkladová báze Capture Totale čerpá inspiraci z vědeckých poznatků o mateřských buňkách a odbornosti značky Dior, na základě kterých koriguje celkem 4 rozměry pleti, a přispívá tak k jejímu mladistvému vzhledu: pevnost pleti, vrásky, tmavé skvrny a zářivý tón.
S lehce se roztírající zářivou texturou tohoto séra-podkladové báze je vaše pleť okamžitě hebká, zářící a pružná. Pokladová báze vydrží na svém místě po celý den, poskytuje vaši pleti pohodlí a hydrataci a dlouhodobě ji vyplňuje.
Super účinné sérum-podkladová báze se složením obohaceným o longózu, výjimečnou květinu ze zahrad Dior, která je známá svými revitalizujícími účinky, viditelně zpevňuje pleť a redukuje výskyt vrásek.
Vaše tvář bude dokonale rozzářená a bude vypadat až o 3 roky mladší.**
* značky Dior.** Instrumentální test provedený u 32 žen po 4 týdnech používání. Efekt make-upu. Viditelná korekce známek stárnutí: vaše pleť bude vypadat až o 3 roky mladší.**
Ženy u sebe okamžitě zpozorovaly tyto výsledky:+29 %*** zářivější pleť.+15 %*** hebčí pleť.+13 %*** plnější pleť.
Při každém použití ženy zaznamenaly viditelné výsledky, a to i na holé pleti:+27 %**** pevnější pleť,+41 %**** zářivá pleť,+54 %**** vyhlazení jemných i hlubších vrásek,+46 %**** sjednocená pleť.
Pokud chcete dosáhnout viditelně mladistvější pleti, nanášejte jako součást každodenní péče o pleť spolu se Super účinným pleťovým sérem.
* Zpevnění pleti, snížení výskytu vrásek a tmavých skvrn a prozáření vaší tváře.** Instrumentální test provedený u 32 žen po 4 týdnech používání. Efekt make-upu.*** Klinické hodnocení provedené dermatologem u 33 žen ve věku 44 a 60 let.**** Sebehodnocení u 34 žen ve věku 44 a 60 let po 4 po sobě jdoucích týdnech. Toto sérum-podkladová báze propojuje veškeré odborné poznatky o květinách značky Dior v technologii, která kombinuje revitalizační účinek longózy – výjimečné květiny ze zahrad Dior – spolu s vektorizovanou kyselinou hyaluronovou.
Toto lehce se roztírající hebké a zářivé sérum-podkladová báze s koncentrovanými pečujícími a korekčními pigmenty dokonale přilne na obličejové kontury, zjemní pleť a rozjasní vaši tvář. Toto sérum-podkladová báze je dostupné ve 13 odstínech vytvořených tak, aby vaši pleť okamžitě osvěžily a prozářily.
JAK APLIKOVAT:Před použitím protřepejte. Stiskněte pumpičku a naneste podkladovou bázi do dlaně nebo na štětec. Naneste malé množství podkladové báze poklepáním prsty na čelo, tváře, nos a bradu. Přípravek na obličeji a na krku dokonale rozetřete směrem ven, aby nebyly patrné stopy po nanášení.