www.parfémyYodeyma.cz

Dior Capture Youth Serum Intense Rescue pleťové sérum 30 ml

Tento výjimečný výrobek Dior Capture Youth Serum Intense Rescue pleťové sérum 30 ml od společnosti s dlouholetou tradicí Dior lze nakoupit v naší nabídce za zcela nejnižší cenu! Nyní zakoupíte za 2 910 Kč.
EAN: 3348901450270
Dior Capture Youth Serum Intense Rescue
Ověřit dostupnost
Značka: Dior
2 910

„Sérum Intense Rescue je prvním* intenzivním olejem-sérem, které obnovuje lipidy, posiluje ochrannou bariéru pleti a napomáhá řešit suchou pleť na povrchu a uchovat její hydrataci. Používá se v kombinaci s krémem Capture Youth a odhaluje ideální vzhled pleti.* Od Diora.
Intense Rescue sérum se zaměřuje na suchou a podrážděnou pleť s nedostatkem lipidů. Intense Rescue sérum napomáhá obnovit suchá místa a zachovat tvorbu lipidů pro pleť, jež bude okamžitě vyživená, pružná a příjemná.
Díky své průlomové proměnlivé textuře v podobě oleje-séra v sobě Intense Rescue spojuje revitalizační sílu séra a vyživující účinky oleje.
Arganový olej vyživuje pleť a přináší jí okamžitý pocit komfortu. Mastné kyseliny z Tamanu** napomáhají posílit bariéru pleti zachováním produkce lipidů* a zjemňují pleť. Antioxidant – kosatec florentský, napomáhá posílit mladistvý kapitál pleti a odolnost pomocí stimulace glyoxalázy.*
* In vitro test ingrediencí.** Olejová semena z Asie.
Okamžitě – pleť se zdá být vyživená, pružná a příjemná. Pocit napjatosti ustupuje. Pleť je hladší, jemnější a prozářenější.Každý den – první známky stárnutí se zdají být eliminovány, pleť si uchovává svůj mladistvý vzhled po delší dobu.
Okamžité efekty Capture Youth Intense Rescue séra:*- Pleť je vyživena/lipidy jsou navráceny: 93%- Pleť je ochráněna: 88%- Suchá místa jsou eliminována: 88%
Po 4 týdnech:*- Pleť je revitalizována: 93%- Pleť je jemnější: 97%
* Slepé sebehodnocení, 60 žen, hodnocení po první aplikaci a po 1 měsíci.