www.parfémyYodeyma.cz

Dior Dior Forever Natural Nude make-up – 2W 30 ml

Ve slevě produkt Dior Dior Forever Natural Nude make-up - 2W 30 ml od populárního výrobce Dior je dostupný bezpečně online ve výprodejové akci. Ceny od 1 670 Kč.
EAN: 3348901525794
Dior Dior Forever Natural Nude make-up
Ověřit dostupnost
Značka: Dior
1 670

Dior Forever make-up představuje novou řadu make-upů Dior Forever Natural Nude, která se pyšní až 24h* výdrží a dokonale přirozeným efektem nude pleti. Složení tohoto make-upu jsou z 96 %** ingredience přírodního původu a koncentrované pečující složky.
Svěží a lehká textura make-upu Dior Forever Natural Nude poskytuje přirozeně vypadající a zářivý výsledek, aniž by vytvářel nepřirozenou masku, navíc umožňuje pleti dýchat po celý den. Vzhled pleti bude dokonalý a rovnoměrný až po 24H*.Koncentrovaná květinová péče obsahuje mocné extrakty z řeřichy, macešky a ibišku. Pečující květinové složky make-upu Dior Forever Natural Nude pomáhají k dosažení krásnější a zdravější pleti každým dnem používání.Po používání bude pleť hydratovanější, projasněnější, kvalitnější a póry budou méně viditelné.Škála odstínů make-upu Dior Forever Natural Nude byla pečlivě vytvořena tak, aby byla vhodná pro všechny tóny pleti. Zvolte svou intenzitu odstínu od 0 (nejsvětlejší) do 9 (nejtmavší).Dále zvolte podtón své pleti:C (cool) – pokud se Vaše pleť opaluje jen výjimečně.N (neutral) – pokud se Vaše pleť opaluje poměrně jednoduše.W (warm) – pokud se Vaše pleť opaluje úplně bez problémů.Může chvilku trvat, dokud každý odstín make-upu odhalí svou plnou barvu. Vždy nechte make-up kompletně zaschnout po aplikaci, abyste zjistili Váš perfektní odstín.
* Instrumentální test na 20 subjektech.** Množství spočítané na základě normy ISO 16128-1 a ISO 16128-2. Včetně procenta vody. Zbylé ingredience pomáhají optimalizovat a zachovat celistvost a výdrž make-upu.