www.parfémyYodeyma.cz

Dior Dior Forever Natural Velvet Compact Foundation kompaktní make-up – 3N Neutral 10 g

Tento unikátní produkt Dior Dior Forever Natural Velvet Compact Foundation kompaktní make-up - 3N Neutral 10 g od výrobce Dior snadno najdete tady teď právě levně. Nyní zakoupíte za 1 780 Kč.
EAN: 3348901608930
Dior Dior Forever Natural Velvet Compact Foundation kompaktní make-up - 3N Neutral 10
Ověřit dostupnost
Značka: Dior
1 780
Popis produktu

Kompaktní make-up Dior Forever Natural Velvet, který se neobtiskuje na oblečení a jehož složení obsahuje 90 %* složek přírodního původu, zajistí vaší pleti přirozeně matný dokonalý vzhled po dobu 24 hodin**.Jeho inovativní textura*** kombinující jemnost, lehkost a pohodlí, umožňuje pleti dýchat, nevysušuje ji a zároveň redukuje nežádoucí lesk. Krytí, které lze postupně budovat od přirozeného až po plné, pokožku zjemňuje a zdokonaluje její strukturu.Složení make-upu Dior Forever Natural Velvet je obohaceno o květinové ingredience, které den po dni zlepšují kvalitu pleti. Produkt je k dostání v celé řadě odstínů odpovídající různým tónům pleti.Součástí make-upu od značky Dior je také houbička umožňující rovnoměrné nanesení pudrové textury. Pouzdro, které je opětovně plnitelné a vhodné i na cesty, zajišťuje snadné a rychlé použití.* Množství bylo vypočteno na základě norem ISO 16128-1 a ISO 16128-2. Včetně procentuálního podílu vody. Zbývající složky přispívají k výkonnosti, smyslové přitažlivosti a stabilitě složení.** Klinický test na 20 ženách, které nosily roušky.*** U značky Dior.
Použití:
1. Jemnými tahy naneste make-up na tvář pomocí sametové strany aplikátoru.2. Druhou, houbičkovou stranou aplikátoru make-up po pleti rovnoměrně rozetřete.