www.parfémyYodeyma.cz

Dior Dior Homme Eau de Toilette New toaletní voda 50 ml

Zajímavý produkt Dior Dior Homme Eau de Toilette New toaletní voda 50 ml od výrobce Dior snadno seženete zde teď výhodně! Právě lze objednat jen za 2 440 Kč.
EAN: 3348901419130
Dior Dior Homme Eau de Toilette New
Ověřit dostupnost
Značka: Dior
2 440

Toaletní voda s intenzivně dřevitou stopou, představuje kompromis mezi silou a něhou. Deklaruje sebevědomou mužskou smyslnost.
Srdce této toaletní vody je tvořeno smyslnou stopou jemného dřeva, která je neuvěřitelně silná, přitažlivě svěží a zářivá. Dior Homme je příslibem intenzivně dřevité mužnosti, která obklopuje, rozvíjí se a zanechává mocnou stopu. Muž? Ano, ale muž mnoha nuancí: sebevědomý, silný i něžný.Surové dřevo, které Dior ručně vyřezal, představuje vůni smyslné a něžné dřevitosti, ve které cítíte mužnost atlasového cedru zahalenou do tepla kašmírového dřeva.
„Tento nový Dior Homme má nezaměnitelnou stopu, která mu nebrání rozvíjet něžnéa smyslné tóny této vůně. V podstatě představuje portrét moderního muže.“ François Demachy, tvůrce vůní Dior
Smyslnější, elegantnější a stylovější provedení lahvičky Dior Homme bylo znovuobjeveno s precizně moderním designem. Neokázalé balení je z křišťálově čirého skla, jednoduchost tvaru lahvičky vyzařuje nespecifikovanou eleganci a posedlost jednoduchostí, která odhaluje podstatné: krásu její vůně.
Pro dokonalý rituál Dior Homme:1. Probuďte své smysly osvěžujícími tóny sprchového gelu Dior Homme.2. Změkčete pleť balzámem po holení Dior Homme.3. Osvěžte se deodorantem ve spreji Dior Homme.4. Následně aplikujte toaletní vodu Dior Homme na pulsní body (zápěstí, za uši a na krk), pro zesílení jedinečné vůně.