www.parfémyYodeyma.cz

Dior MONO COULEUR COUTURE Oční stín – 481 Poncho 2 g

Tento kvalitní a žádaný výrobek Dior MONO COULEUR COUTURE Oční stín - 481 Poncho 2 g originál od výrobce Dior jde získat online za výprodejovou cenu. Právě teď za cenu 832 Kč.
EAN: 3348901559447
Dior MONO COULEUR COUTURE  Oční stín
Ověřit dostupnost
Značka: Dior
832 1 040 Kč Sleva -20%

Představujeme ikonický Mono Couleur Couture stín na oči v novém couture pouzdru, které bylo inspirováno domem Dior, a širokou škálou spektakulárních barev s různými efekty: velvetový, matný, saténový, metalický a třpytivý. Tyto spektakulární barvy zahrnují také 4 ikonické kousky: Denin, Rouge Trafalgar, Beige Mitzah a Pearl Star.
 
Oční stín poskytuje dlouhotrvající a intenzivní barvu. Složení je obohaceno o aloe vera a borovicový olej, který zajišťuje pohodlí i pro citlivé oči. Mono Couleur Couture má příjemně krémovou texturu, která je velmi lehká a neslévá se do vrásek očního víčka.1. Škála odvážných barev byla inspirována látkami z domu Dior.2. Různé efekty: saténový, velvetový, matný, metalický a třpytivý.3. Intenzivní a dlouhotrvající barva, které se hodí ke všem tónům pleti.4. Pečlivě propracované couture pouzdro se zrcátkem a multifunkčním aplikátorem, který umožňuje nanést stín jako linku, ale i na celé víčko.