www.parfémyYodeyma.cz

Dior Rouge Dior Contour konturovací tužka na rty s neobtiskující se texturou – 400 Nude Line 1,2 g

Diskontní výrobek Dior Rouge Dior Contour konturovací tužka na rty s neobtiskující se texturou - 400 Nude Line 1,2 g od naší známé značky Dior jde sehnat v naší aktuální nabídce ve výprodejové akci! Právě nyní za skvělou cenu 664 Kč.
EAN: 3348901685498
Dior Rouge Dior Contour konturovací tužka na rty s neobtiskující
Ověřit dostupnost
Značka: Dior
664 830 Kč Sleva -20%

Tužka na rty Rouge Dior Contour vyniká neobtiskující se texturou a osmihodinovou výdrží*. Bezchybně zvýrazňuje rty a podtrhuje jejich přirozenou krásu. Složení konturovací tužky Rouge Dior je obohaceno o extrakt z květů pivoňky, granátového jablka a o bambucké máslo, které jí dodávají krémovou texturu.Tužka na rty Rouge Dior Contour je ztělesněním pohodlí a účinnosti. Rty jsou jemnější, vyhlazené a rtěnka na nich vydrží o 2 hodiny** déle. Barva se nerozpíjí, nerozmazává ani neusazuje v liniích rtů – rtěnka zůstává tam, kde má a je dokonalá bez ohledu na každodenní činnosti.Součástí tužky na rty je sešikmený štěteček, díky kterému se nalíčíte přesně a intuitivně. Objevte všech 21 odstínů.
* Instrumentální test zahrnující 20 žen.** Vlastní hodnocení, 20 subjektů.
Použití:
Tužka se používá ještě před nanesením rtěnky Rouge Dior. Její neobtiskující se textura prodlouží výdrž rtěnky o 2 hodiny* a zamezí jejímu usazovaní v liniích rtů, rozpíjení a rozmazávání. Docílíte tak bezchybného a rovnoměrného nalíčení, které vydrží celý den.* Vlastní hodnocení, 20 žen.