www.parfémyYodeyma.cz

Dior Rouge Dior Forever rtěnka odolná vůči přenosu – 883 Forever Daring 3,20 g

Hodně povedený produkt Dior Rouge Dior Forever rtěnka odolná vůči přenosu - 883 Forever Daring 3,20 g od společnosti s dlouholetou tradicí Dior snadno seženete v aktuální nabídce za zcela nejnižší cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 1 250 Kč.
EAN: 3348901633116
Dior Rouge Dior Forever rtěnka odolná vůči přenosu - 883 Forever Daring 3
Ověřit dostupnost
Značka: Dior
1 250
Popis produktu

Rtěnka Rouge Dior Forever od značky Dior se neobtiskuje, vyniká 16h* výdrží a je vyvinuta tak, aby nebyla na rtech vůbec cítit. Pečující květinové složení oblékne váš úsměv do vysoce pigmentované barvy a intenzivního matného finiše.Zářivá barva dodá vašim rtům pružnost a úžasný pocit pohodlí po celý den: značka Dior tak reaguje nejen na touhu po intenzivních odstínech, ale také na potřebu dlouhotrvajícího komfortu. Až 16 hodin odolná rtěnka Rouge Dior Forever čelí všem záludným výzvám, včetně té největší: jak se obléci s nalíčenými rty.Pouzdro v barvě půlnoční modři s matným povrchem plní nejen praktickou, ale také estetickou funkci a stane se vaším nezbytným couture doplňkem. Zdobí ho iniciály „CD“ vyražené na typickém proužku. Rtěnka Rouge Dior Forever je k dostání v ikonických odstínech značky Dior.* Instrumentální test na 30 subjektech.
Použití:
1. Připravte rty balzámem Rouge Dior v neutrálním odstínu 000 Diornatural. Přebytečné množství produktu odstraňte sevřením ubrousku mezi rty.2. Pro lepší definici rtů použijte tužku na rty Dior Contour ve stejném odstínu jako rtěnku.3. Rtěnku Rouge Dior Forever naneste přímo na rty a nechte ji 3 minuty zaschnout. Po použití nezapomeňte u rtěnky zavřít víčko, zachováte tak všechny její vlastnosti.