www.parfémyYodeyma.cz

Dior Rouge Dior Satin dlouhotrvající rtěnka – hydratační květinová péče o rty – 520 Feel Good 3,5 g

Žádaný kus Dior Rouge Dior Satin dlouhotrvající rtěnka - hydratační květinová péče o rty - 520 Feel Good 3,5 g od výrobce s dobrým jménem Dior pohodlně nakoupíte ještě dnes trvale výhodně. Nyní pořídíte od 1 064 Kč.
EAN: 3348901658867
Dior Rouge Dior Satin dlouhotrvající rtěnka - hydratační květinová péče o
Ověřit dostupnost
Značka: Dior
1 064 1 330 Kč Sleva -20%

Rouge Dior, ikonická rtěnka od značky Dior, je ukryta v novém magnetickém pouzdře s moderním designem. Rtěnka, která má ještě víc couture barvy než kdy dřív, nabízí dlouhotrvající nošení a 24h* pohodlí, to všechno díky čisté** receptuře obohacené o květinové pečující ingredience.Rtěnka Rouge Dior odhaluje řadu stále rozmanitějších odstínů, jež splní všechna přání týkající se jemného i výrazného líčení. Odstíny jsou k dostání ve dvou finiších: sametovém a saténovém. Sametový zanechává rty plné, hebké a matné, saténový pak díky krémové textuře krásně rozzářené.Rouge Dior, základní make-up produkt z dílny módního domu Dior, odhaluje jedinečnou krásu každé ženy.* Vlastní hodnocení 31 subjektů.** Další informace naleznete na webových stránkách značky Dior v sekci „Charta odpovědného složení“.
Použití:
1. Hydratujte rty pomocí balzámu Rouge Dior. Než na ně aplikujete rtěnku, přebytečné množství balzámu odstraňte ubrouskem.2. Použijte konturovací tužku Rouge Dior.3. Na závěr naneste rtěnku Rouge Dior od středu rtů směrem ven.