www.parfémyYodeyma.cz

Dr. Barbara Sturm Brightening Face Cream krém na obličej 50 ml

Kvalitní a levný kus Dr. Barbara Sturm Brightening Face Cream krém na obličej 50 ml od značky s tradicí a dobrou pověstí Dr. Barbara Sturm můžete dostat na našich stránkách opravdu výhodně! Nyní za akční cenu 4 590 Kč.
EAN: 4015165336723
Dr. Barbara Sturm Brightening Face Cream krém

BRIGHTENING FACE CREAM Dr. Barbara Sturm zajistí 24hodinovou hydrataci pleti, pomáhá vyrovnat tón pleti a postupně minimalizovat viditelné známky pigmentace.
Speciální extrakt z klíčků řeřichy pomáhá rozjasnit pokožku a snížit nerovnoměrný tón pleti. Kyselina hyaluronová poskytuje intenzivní hydrataci a výtažek z ženšenu a vitamin E pomáhají chránit pokožku před působením volných radikálů a environmentálních stresorů. Minerální pigmenty odrážející světlo poskytují pleti okamžité rozjasnění.
Vhodný pro všechny typy pleti.
 
BENEFITY:
– Vyrovnává tón pleti a postupně minimalizuje viditelné známky pigmentace- Extrakt z klíčků řeřichy rozjasňuje pokožku a snižuje výskyt tmavých a nažloutlých skvrn- Kyselina hyaluronová poskytuje intenzivní hydrataci- Extrakt z ženšenu podporuje ochranu pokožky před volnými radikály a stresory prostředí- Vitamin E chrání před volnými radikály pro zářící a rovnoměrně vypadající pokožku- Okamžité rozjasnění
 
ÚČINNÉ LÁTKY:
– Kyselina hyaluronová – nízko-molekulární kyselina hyaluronová proniká do hlubokých vrstev pleti, zatímco ji nechává vysoce hydratovanou a viditelně dlouhodobě rozjasněnou; vysoko-molekulární kyselina hyaluronová poskytuje okamžitou hydrataci na povrchu pleti- Šrucha zelná – uklidňuje a snižuje viditelné známky podráždění, stimuluje obranu proti volným radikálům a chrání tak pleť proti předčasnému stárnutí- Panthenol – má silné hydratační, zjemňující, změkčující (vytváří ochrannou bariéru na povrchu pleti a zabraňuje tak ztrátě vody) a uklidňující účinky- Glycerine – zajišťuje vstřebání hydratačních látek- Ženšen – chrání pleť před volnými radikály- Extrakt z řeřichy – antibakteriální účinky, aktivuje detoxikační systém buněk a omezuje tak proces stárnutí, sjednocuje tón pleti- Křemík – regeneruje pleť, redukuje kožní maz- Řýžový škrob – zmatňuje pleť a dodává jí sametově hebký vzhled- Allantoin – má zjemňující a zklidňující účinky- Vitamin E – chrání pleť před působením volných radikálů
 
JAK POUŽÍVAT:
Aplikujte ráno a večer na důkladně očištěnou pokožku obličej a krku. Ideálně po aplikaci BRIGHTENING SERUM.Poznámka: Pokud je vaše pokožka vystavena slunečnímu záření, použijte rovněž produkt s vhodným ochranným faktorem SPF – SUN DROPS SPF 50.
 
DR. BARBARA STURM ŘÍKÁ:
„Okamžitě rozjasní vaši pleť, sjednocuje tón pleti a současně dodává pleti koktejl výživných látek.