www.parfémyYodeyma.cz

Dr. Barbara Sturm Dr. Barbara Sturm Discovery Set cestovní set

Tento kvalitní a žádaný výrobek Dr. Barbara Sturm Dr. Barbara Sturm Discovery Set cestovní set od skvělého a známého výrobce Dr. Barbara Sturm snadno můžete najít teď za rozumné peníze. Nyní zakoupíte za 2 465 Kč.
EAN: 4015165341123
Dr. Barbara Sturm Dr. Barbara Sturm
Ověřit dostupnost
2 465 2 739 Kč Sleva -10%

DISCOVERY SET DR. BARBARA STURM je dokonalým krokem k poznání klíčových produktů „molekulární péče o pleť“ Dr. Barbara Sturm.Tato 7dílná sada produktů cestovní velikosti bude perfektně exfoliovat, hydratovat a opravovat vaši pokožku a dodávat zářivou #SturmGlow.Set obsahuje oblíbené miniatury v cestovní velikosti: Face Cream (20 ml), Eye Cream (5 ml), Facial Scrub (20 ml), Cleanser (50 ml), Hyaluronic Ampoule (2 ml), Face Mask (10 ml), Anti-Aging Body Cream (50 ml)Produkty jsou vhodné pro všechny typy pleti.FACE CREAM – Aplikujte na dobře vyčištěnou pleť na obličeji, krku a dekoltu. Vyvarujte se okolí očí. Krém je vhodný pro denní i noční použití.
EYE CREAM – Používejte ráno, aplikujte na kůži 1 cm od oka a na nadobočnicový oblouk. Neaplikujte na pohyblivé oční víčko.
FACIAL SCRUB – aplikujte 1-2x týdně. Použijte na obličej, krk a dekolt, jemně masírujte krouživými pohyby, poté spláchněte. Vyvarujte se okolí očí a úst.
CLEANSER – Před použitím důkladně protřepejte, 1-2 pumpičky naneste do dlaní a pak krouživými pohyby masírujte pleť. Poté opláchněte vlažnou vodou.
HYALURONIC AMPOULE – Ampuli uchopte do jedné ruky a druhou rukou s ochraným krytem rozlomte (kryt je přiložen v obalu). Obsah ampule aplikujte na obličej, krk a dekolt. Dále pokračujte svojí oblíbenou péčí. Skleněnou ampuli udržujte mimo dosah dětí.
FACE MASK – Aplikujte minimálně dvakrát nebo třikrát týdně po čištěn. Nechte masku působit 10-15 minut a nechte ji úplně vsáknout do pleti. Poté ji omyjte vlažnou vodou.
ANTI-AGING BODY CREAM – Rovnoměrně naneste na celé tělo drobnými krouživými pohyby, dokud se krém úplně nevstřebá.