www.parfémyYodeyma.cz

Dsquared2 Red Wood toaletní voda 100 ml

Zajímavý kousek Dsquared2 Red Wood toaletní voda 100 ml od výrobce s mnohaletou tradicí Dsquared2 máte možnost nakoupit v naší nabídce levně. Výhodně za super cenu 2 270 Kč.
EAN: 8011003852697
Dsquared2 Red Wood toaletní voda
Ověřit dostupnost
Značka: Dsquared2
2 270

Jiskřivá a odvážná vůně s duší současného světa je určena pro mladé, vášnivé ženy, které jsou vždy dobře naladěné a láká je vše nové a neotřelé, pro ženy, které hledají rafinovanou vůni, jež dokonale vystihne jejich jedinečnost.
Flakon jednoduchého designu je vyroben z červeného skla, vršek flakonu z nejkvalitnějšího jasanového dřeva, originální je magnetické zavírání. Exkluzivní tvar dna flakonu vytváří uvnitř unikátní efekt kapky slzy, krabička je zahalena do sametového povrchu v červené barvě a její dominantou je javorový list, nezaměnitelný znak módního domu DSQUARED2.
V úvodu vůně se střetávají překvapivě svěží akcenty růžového pepře s doteky brusinek, které jí dodávají neodolatelně šťavnatý rozměr. Elegantní tóny liči podtrhují ženský charakter sametového spojení růže a magnólie v srdci kompozice. V základu vůně se mísí jemné, a přitom dlouhotrvající pižmo s energickými a smyslnými tóny cedrových a ambrových dřev.