www.parfémyYodeyma.cz

Erborian CC DULL CORRECT cc krém 45 ml

Tento vynikající kus Erborian CC DULL CORRECT cc krém 45 ml od odblíbeného výrobce Erborian máte možnost koupit momentálně za super peníze! Právě teď za cenu 1 270 Kč.
EAN: 8809255784282
Erborian CC DULL CORRECT cc
Ověřit dostupnost
Značka: Erborian
1 270

CC DULL CORRECT je chytrou směsí fialových pigmentů, které okamžitě působí na vyvážení mdlé pleti. Mikro perly odrážejí světlo, oživují pleť a dávají jí kalifornskou zář, i když je na cestě zima. CC DULL CORRECT, obohacený o extrakt z lékořice, známý pro své antioxidační vlastnosti a o zpevňující účinky. Proti stárnutí působí obsažená Centella Asiatica, zklidňuje, hydratuje a zlepšuje pleť. Pleť vypadá oživeně a je viditelně krásnější a zářivá.
Aplikujte CC DULL CORRECT pokaždé, když vaše pleť vypadá unavená, nevýrazná a mdlá. Můžete jej použít namísto CC Cream nebo přes CC Cream v určitých oblastech obličeje.
Používejte ji v polovině zimy, kdy je třeba zvýraznit pleť nebo když se vrátíte z dovolené a chcete, aby tato zdravá záře vydržela ještě déle.
Pokud žijete ve znečištěném městě, které si vybírá daň na vaší kůži, používejte CC Dull Correct po celý rok!
CC DULL CORRECT Pomáhá zklidňovat, předchází známkám stárnutí, přispívá ke zlepšení pevnosti pleťi a pomáhá zlepšovat pružnost pleťiJAK APLIKOVATAplikujte pokaždé, když je Vaše pleť unavená, nevýrazná a mdlá. Můžete jej použít namísto CC krému nebo přes CC Cream v určitých oblastech obličeje.