www.parfémyYodeyma.cz

Escada Flor del Sol toaletní voda 50 ml

Tento žádaný výrobek Escada Flor del Sol toaletní voda 50 ml od dodavatele se skvělou pověstí Escada je k získání zde nyní ve výhodné akci. Nabídky od 1 620 Kč.
EAN: 3614229371789
Escada Flor del Sol toaletní
Ověřit dostupnost
Značka: ESCADA
1 620

Nová limitovaná edice ESCADA Flor del Sol oslavuje dobré časy, svobodu a přátelství ve slunném Mexiku!Zavřete oči, nechte svět za sebou a unikněte do Mexika.Zažijte smyslné latinské léto s výtažkem Tequila Sunrise a notou květu jiřina.
Roberto Cavalli zachycuje smyslnost květin v plném květu. Florence Blossom, nová zářící parfémovaná voda, která obohacuje již kultovní linii Florence.
Tato moderní květinově-ovocná vůně, inspirovaná nádechem toskánské zahrady je stvořena pro každou svobodně temperamentní ženu, která má ráda svou přirozenost a ženskost. Dokonale kombinuje ženské kouzlo s přírodními složkami, zahrnuje zelenající se krásu kolem ní, sluneční paprsky mezi stromy a jemné okvětní lístky.
Záře tohoto květinově ovocného buketu umocňuje exkluzivní, intenzivní výtažek růže získaná jedinečným maceračním procesem inspirovaným tradičním parfumérstvím, pro silné a jedinečné přírodní aroma.