www.parfémyYodeyma.cz

Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Supercharged Gel-Créme oční krém 15 ml

Tento kvalitní a žádaný produkt Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Supercharged Gel-Créme oční krém 15 ml od přední společnosti Estée Lauder jde sehnat v aktuální nabídce za výprodejovou cenu. Akční cena od 2 080 Kč.
EAN: 887167588509
Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Supercharged Gel-Créme oční krém
Popis produktu

Dodejte očnímu okolí zářivější a odpočatý vzhled s inovovaným očním gelem Eye Supercharged Gel Créme. Projasnění tmavých kruhů za pouhé dva týdny, linky, vrásky a další známky stárnutí jsou viditelně minimalizovány. Chrání pleť před poškozením způsobenými volnými radikály, jako je například modré světlo.Svěží, lehká, gelová textura, která se rychle vstřebává, působí ve dne i v noci, kdy obnovuje a zlepšuje stav pleti s prokazatelně viditelnými účinky:Rozjasňuje tmavé kruhy: působí proti všem tmavým kruhům v okolí očí (pod očima, na horním víčku, ve vnitřním i vnějším koutku oka, a všude okolo). Cíleně působí na kombinaci žlutých/modrých a hnědých tmavých míst.Minimalizuje oční linky a známky stárnutí: Linky pod očima jsou méně viditelné již po týdnu používání.
Hydratované, zářivé, odpočaté oční okolí: Vyplňuje linky a hydratuje pomocí kyseliny hyaluronové. Jedna aplikace dodá očnímu okolí 100 hodin hydratace a okamžitě projasní a dodá odpočatý vzhled.
Technologie nové generaceDvojitá ochrana před působením volných radikálů:1. Exkluzivní technologie FR-Defense™ předchází poškození pleti způsobené vnějšími vlivy.2. Neutralizuje poškození způsobené působením volných radikálů díky 8hodinové antioxidační ochraně s vitamínem E, který chrání pleť před poškozením po celý den.Technologie Chronolux™ Power Signal s jedinečným peptidem povzbuzuje pleť k nastartování omlazujících procesů v pleti, s viditelnými výsledky.