www.parfémyYodeyma.cz

Estée Lauder Synchronized Multi-Recovery Serum II sérum 30 ml

Tento zlevněný produkt Estée Lauder Synchronized Multi-Recovery Serum II sérum 30 ml od společnosti Estée Lauder je k získání zde teď právě za super cenu. Aktuálně v akci od 2 040 Kč.
EAN: 887167485471
Estée Lauder Synchronized Multi-Recovery Serum II
Ověřit dostupnost
Značka: Estée Lauder
2 040 2 550 Kč Sleva -20%

Rychlá obnova a síla navracejí mladistvý vzhledVýzkumníci Estée Lauder revolučním způsobem vylepšili nejoblíbenější noční sérum a připravili nový revoluční Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex. Sérum je chráněno patentem do roku 2033.Nová technologie Chronolux™ Power Signal Technology proniká rychle a hluboko do pleti a redukuje známky stárnutí způsobené nežádoucími dopady moderního způsobu života. Pleť je hladká bez linek, mladší, zářivější, sjednocená. Stejná milovaná textura bez olejů.
Číslo 1 pro všechnyProdukt je vhodný pro všechny typy a barvy pleti. Vysoce účinné sérum, bez kterého se krásná pleť neobejde.Advanced Night Repair pomáhá s podporou přirozené synchronizace regeneračních procesů pokožky, aby se pleť obnovovala v optimálním čase: v noci. Maximalizuje tudíž přirozený cirkadiánní rytmus regenerace a ochrany:
Každou noc – regenerujeZatímco spíte, sérum pomáhá vyvolat v pleti přirozený regenerační proces. Vysoké množství kyseliny hyaluronové pomáhá uzamknout hydrataci v pleti na dobu 72 hodin, tím se vytvoří perfektní prostředí pro přirozený proces obnovy buněk.Testy in vitro ukazují, že exkluzivní technologie Chronolux™ Power Signal Technology pomáhá zvýšit kapacitu přirozené obnovy kožních buněk i produkci nových kožních buněk. Pomáhá pleti navyšovat přírodní tvorbu kolagenu.
Každý den – chráníBěhem dne je klíčové pleť chránit před negativními vlivy životního prostředí. Sérum brání pleť před viditelnými následky způsobenými volnými radikály v okolním prostředí jako jsou znečištění, ozon, modré světlo, infračervený a mikro prach. Denní 8hodinová antioxidační ochrana brání pleť proti nežádoucím vnějším agresivním vlivům a udržují déle mladistvý vzhled pleti.
Výsledky:Po prvním použití:• Pleť jemnější a hebčí• Denní 8hodinová antioxidační ochrana• Plná 72hodinová hydratace• Posílení kožní bariéry, během pouhých 4 hodin• Textura bez olejůPo třech týdnech:• Na pohled dochází k redukci jemných vrásek• 88 % žen uvedlo, že pleť vypadá mladistvějšíPo spotřebování jedné lahvičky (50 ml)• Pleť je na omak pevnější• Pleť je na pohled zdravější, pružnější a vitálnějšíNavíc při pravidelném užívání minimalizuje póry.
Jak Používat:
Nanášejte ráno a večer na čistou pleť před hydratačním produktem. Naneste jednu dávku z kapátka na celou tvář a krk.
Vyzkoušejte pečující rituálCelou dávku z kapátka si naneste do dlaní. Vmasírujte pomocí všech prstů do pleti pohybem kopírující tvar srdce. Začněte ve středu tváře a přesouvejte se směrem k uším, pokračujte po stranách tváře směrem dolů pod bradu. Následně začněte masírovat od středu čela směrem ke spánkům, podél tváří a zakončete pohyb opět pod bradou. Rituál dokončete jemnou masáží krku, masírujte krku ve směru od krku k dekoltu.