www.parfémyYodeyma.cz

FAnn dětem Plážová taška FAnn dětem – zelená 1 ks

Tento zlevněný kousek FAnn dětem Plážová taška FAnn dětem - zelená 1 ks od výrobce s dobrým jménem FAnn dětem máte možnost najít v naší internetové nabídce za zcela nejnižší cenu! Nabídky od 99 Kč.
EAN: 99973162
FAnn dětem Plážová taška FAnn dětem

Taška byla vytvořena se speciálním ohledem na její použití při přenášení objemných či těžších předmětů. Tkanina zaručuje odolnost proti odření a skvěle se hodí na ručníky, hračky, deku či opalovací krémy.
Rozměry tašky jsou 50×15 cm dno a 30 cm výška. Má vyjímatelnou zpevněnou vložku na dno, zapínání na zip a vnitřní kapsičku na drobnosti.
Pomocná ruka se vždycky hodí. A právě takovou nám podala cestovní kancelář Blue Style, díky čemuž vám můžeme představit náš první společný projekt.
O tom, kolik věcí je pro malé děti potřeba, ví své i Lenka Pátek, spoluzakladatelka společnosti CK Blue Style. Tato cestovní kancelář nabízí rodičům unikátní koncept dovolené prostřednictvím Croco Clubu, kde se dětem věnují a rodiče tak mohou pořádně zrelaxovat. Myšlenka podpořit dobrou věc, a ještě k tomu vytvořit hodnotný produkt, který rodičům pomůže při každé cestě k bazénu nebo na pláž, Lenku velmi nadchla. „Na společnosti FAnn se mi líbí, že je společensky zodpovědná a kromě svých podnikatelských aktivit se věnuje také potřebným. Oslovilo mě, s jakou péčí a láskou se tu starají o to nejzákladnější, o své zákazníky. To je naší prioritou i v Blue Style, ať už jde o cestující seniory, mladé páry, nebo rodiny s dětmi. Právě pro rodiče jsme ve spolupráci s FAnn parfumerií připravili veselou plážovou tašku, do které mohou naskládat všechny své nezbytnosti,“ říká Lenka. Veškeré prostředky získané z prodeje tašky půjdou ve prospěch nadačního fondu FAnn dětem a stejně jako v minulých letech budou použity na koupi lékařských přístrojů pro novorozenecká oddělení.