www.parfémyYodeyma.cz

Ferragamo Signorina Eleganza parfémová voda 100 ml

Zcela unikátní produkt Ferragamo Signorina Eleganza parfémová voda 100 ml od společnosti se zárukou kvality Ferragamo k dostání na našich stránkách teď právě se slevou! Nyní můžete mít za 3 330 Kč.
EAN: 8052464891504
Ferragamo Signorina Eleganza parfémová voda
Ověřit dostupnost
Značka: Ferragamo
3 330

Nádherná a smyslná žena.Elegance byla a je jedním z nejcharakterističtějších znaků módního domu Salvatore Ferragamo. Světově proslulá značka původem z italské Florencie se vyznačuje dokonalým vkusem, kultivovaností, elegancí a půvabem. Potvrzuje to i v konceptu luxusní vůně Signorina Eleganza, která je oslavou ženského půvabu a svůdnosti.
Úvod vůně se nese ve znamení osvěžujících tónů grapefruitu a hrušky. Mandlový prášek a zlatavé lístky osmanthu vyčarují jemnou a přitom intenzivní tóninu srdce s dotekem luxusu. Základem pak prozařuje smyslný akord pačuli a bílé kůže, který nás doprovází po celý den.
Flakón Signorina Eleganza v béžovém odstínu evokuje něžný a přitom rafinovaný dojem. Logo Eleganza v podobě zlatého reliéfu podtrhuje dojem absolutní dokonalosti.
Velkolepost vizuálního pojetí vychází ze zlatého dna flakónu ozdobeného rytým reliéfním logem a přispívá k němu i ikonická mašle Vara pojatá tentokrát ve dvou odstínech béžové.