www.parfémyYodeyma.cz

Ferragamo Signorina Ribelle parfémová voda 100 ml

Hodně povedený výrobek Ferragamo Signorina Ribelle parfémová voda 100 ml od výrobce Ferragamo jde sehnat zrovna dnes za báječnou cenu! Výhodně teď u nás za 3 330 Kč.
EAN: 8052086377240
Ferragamo Signorina Ribelle parfémová voda
Ověřit dostupnost
Značka: Ferragamo
3 330

Esence vnitřní super síly Signoriny Ribelle je přimíchána do neodolatelné vůně, jež díky neotřelým kombinacím povznáší na novou úroveň i na první dojem obyčejné elementy.
Kompozice otevírající se ovocným mixem mandarinky a červené hrušky okořeněným růžovým pepřem představuje explozi tónů bílých květin, zahrnující gardénii a pomerančový květ, mísící se s delikátní molekulou ylang-ylang, speciálně vytvořenou pro tuto vůni. Žensky něžné srdce vstupuje do kontrastu s elegantně dřevitým základem složeným z hlubokých tónů santalového dřeva a svěžího pižma a ozvláštněným originálními gurmánskými tóny italské vanilkové zmrzliny a exotického kokosového mléka. Vůně přichází ve skleněném flakonu obdélníkového tvaru, typickém pro kolekci vůní Signorina. Tentokrát je zahalen do výrazné fuchsiové barvy a ozdoben barevně korespondující ikonickou grogrénovou „Vara“ mašlí, nově v nařasené podobě zdůrazňující troufalou stránku nové Signoriny.