www.parfémyYodeyma.cz

Ferragamo Signorina Ribelle parfémová voda 50 ml

Unikátní produkt Ferragamo Signorina Ribelle parfémová voda 50 ml od dodavatele se skvělou pověstí Ferragamo snadno můžete získat právě teď u nás za výprodejovou cenu! Aktuálně za super cenu 2 480 Kč.
EAN: 8052086377233
Ferragamo Signorina Ribelle parfémová voda
Ověřit dostupnost
Značka: Ferragamo
2 480

Esence vnitřní super síly Signoriny Ribelle je přimíchána do neodolatelné vůně, jež díky neotřelým kombinacím povznáší na novou úroveň i na první dojem obyčejné elementy.
Kompozice otevírající se ovocným mixem mandarinky a červené hrušky okořeněným růžovým pepřem představuje explozi tónů bílých květin, zahrnující gardénii a pomerančový květ, mísící se s delikátní molekulou ylang-ylang, speciálně vytvořenou pro tuto vůni. Žensky něžné srdce vstupuje do kontrastu s elegantně dřevitým základem složeným z hlubokých tónů santalového dřeva a svěžího pižma a ozvláštněným originálními gurmánskými tóny italské vanilkové zmrzliny a exotického kokosového mléka. Vůně přichází ve skleněném flakonu obdélníkového tvaru, typickém pro kolekci vůní Signorina. Tentokrát je zahalen do výrazné fuchsiové barvy a ozdoben barevně korespondující ikonickou grogrénovou „Vara“ mašlí, nově v nařasené podobě zdůrazňující troufalou stránku nové Signoriny.