www.parfémyYodeyma.cz

Ferragamo Uomo toaletní voda 50 ml

Zajímavý výrobek Ferragamo Uomo toaletní voda 50 ml od výrobce se skvělou pověstí Ferragamo jednoduše můžete získat tady pořád výhodně! Aktuálně stojí u nás 1 990 Kč.
EAN: 8052086371798
Ferragamo Uomo  toaletní voda
Ověřit dostupnost
Značka: Ferragamo
1 990

Elegance a krása by postrádaly svůj smysl bez upřímného úsměvu. Užívejte si každý den a podělte se o svou radost i se svým okolím. Vždyť vyčarovat na lidské tváři obraz štěstí je tou nejvyšší metou, jakou může člověk dosáhnout. To vše je esencí příběhu nové pánské vůně Uomo Salvatore Ferragamo.
Nová UOMO Salvatore Ferragamo je charismatickou, ambrově-dřevitou variací, která zanechává nezapomenutelný dojem – přesně jako muž, který ji nosí. Svěže chladivou kompozici otevírá smyslné kouzlo zrozené z kombinace nečekaných ingrediencí – černého pepře, kardamomu a bergamotu. Srdce tepe v rytmu kultovního italského dezertu tiramisu doplněného o pomerančové květy a ambrox. Výsledkem je obraz italského muže – na jedné straně silného a sebevědomého svůdníka, který je zároveň i neodolatelně „k nakousnutí“. Kašmírové a santalové dřevo s fazolkami tonka pak už samotnou vůni „jen“ pečetí. Uomo, vůně života.