www.parfémyYodeyma.cz

Giorgio Armani Acqua di Giò Parfum parfém 30 ml

Nový výrobek Giorgio Armani Acqua di Giò Parfum parfém 30 ml od této skvělé značky Giorgio Armani lze zakoupit momentálně za super peníze! Nyní získáte od 2 500 Kč.
EAN: 3614273954181
Giorgio Armani Acqua di Giò Parfum

Giorgio Armani představuje vůni ACQUA DI GIÒ PARFUM. Objevte jedinečnou vonnou kompozici, která v sobě spojuje svěžest vody s hřejivostí dřeva a intenzitou aromat, a to vše ve flakonu, který se vyznačuje nejen výrazným designem, ale také vysoce kvalitním zpracováním pro dlouhou životnost.
Exkluzivní a osvěžující srdce bergamotu, které se mísí s energickým zázvorem, vytváří elektrizující svěžest, která probouzí smysly. Ikonické pelargonie spolu s rozmarýnem a výjimečným srdcem šalvěje odrážejí modernost a dynamiku, která se snaží o novou interpretaci klasické pánské vůně Acqua di Gio. Dřevitě kořeněný závěr z pačuli a kadidla navíc odhaluje smyslnou eleganci, jež na pokožce zanechává unikátní, tajemnou a výraznou stopu.
Acqua di Gió Parfum je ideální vůní pro moderního muže, který vyzařuje sebevědomím a sofistikovaností. Je ideální volbou pro jakoukoli příležitost, ať už jde o běžný den venku či formální večerní událost.
Všechny velikosti vůně ACQUA DI GIÒ PARFUM jsou po vypotřebování znovu doplnitelné.
Složky vůně:
bergamot,rozmarýn, geránium, šalvěj muškátovápačuli, kadidlo