www.parfémyYodeyma.cz

Giorgio Armani Acqua di Gio Parfum parfém 75 ml

Levný kus Giorgio Armani Acqua di Gio Parfum parfém 75 ml od značky s dlouholetou historií Giorgio Armani lze nakoupit tady a teď právě za nejnižší cenu! Zrovna teď v akci za 3 590 Kč.
EAN: 3614273906470
Giorgio Armani Acqua di Gio Parfum

ACQUA DI GIÒ PARFUM
Giorgio Armani představuje vůni ACQUA DI GIÒ PARFUM. Objevte jedinečnou vonnou kompozici, která v sobě spojuje svěžest vody s hřejivostí dřeva a intenzitou aromat, a to vše ve flakonu, který se vyznačuje nejen výrazným designem, ale také vysoce kvalitním zpracováním pro dlouhou životnost.
Exkluzivní a osvěžující srdce bergamotu, které se mísí s energickým zázvorem, vytváří elektrizující svěžest, která probouzí smysly. Ikonické pelargonie spolu s rozmarýnem a výjimečným srdcem šalvěje odrážejí modernost a dynamiku, která se snaží o novou interpretaci klasické pánské vůně Acqua di Gio. Dřevitě kořeněný závěr z pačuli a kadidla navíc odhaluje smyslnou eleganci, jež na pokožce zanechává unikátní, tajemnou a výraznou stopu.
Acqua di Gió Parfum je ideální vůní pro moderního muže, který vyzařuje sebevědomím a sofistikovaností. Je ideální volbou pro jakoukoli příležitost, ať už jde o běžný den venku či formální večerní událost.
Všechny velikosti vůně ACQUA DI GIÒ PARFUM jsou po vypotřebování znovu doplnitelné.