www.parfémyYodeyma.cz

Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo Eau de Parfum parfémová voda 50 ml

Tento exkluzivní produkt Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo Eau de Parfum parfémová voda 50 ml od společnosti s dlouholetou tradicí Giorgio Armani můžete pořídit v aktuální nabídce za super peníze! Nyní nakoupíte za 2 610 Kč.
EAN: 3614273953856
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo Eau de

Giorgio Armani představuje vůni ACQUA DI GIÒ PROFONDO EAU DE PARFUM.Objevte jedinečnou vonnou kompozici, která se pyšní hlubokou mořskou intenzitou. Probuďte své smysly se zelenou mandarinkou a bergamotem doplněnými o mořské nóty. Rozmarýn, levandule a cypriš v srdci vůně připomínají první nádech po vynoření. V základu vůně pak navazují dřevité nóty pačuli, pižma a mořských nót. Modré hlubiny moře jsou zachyceny nejen ve vůni samotné, ale i v elegantním tmavě modrém flakónu.
Všechny velikosti vůně ACQUA DI GIÒ PROFONDO EAU DE PARFUM jsou po vypotřebování znovu doplnitelné. Stačí odšroubovat víčko flakónu a použít 150ml náhradní náplň pro doplnění vůně, která přesně pasuje na původní flakon a vy jej díky tomu doplnit jednoduše, rychle a bez ztráty jediné kapky vůně.
Složky vůně:
zelená mandarinka, bergamot, rozmarýn, levandule, cypřiš, ambra, pačuli, pižmo