www.parfémyYodeyma.cz

Giorgio Armani My Way Intense parfémová voda 50 ml

Tento unikátní výrobek Giorgio Armani My Way Intense parfémová voda 50 ml od spolehlivé značky Giorgio Armani seženete na našich stránkách teď ve slevě! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 3 540 Kč.
EAN: 3614273347846
Giorgio Armani My Way Intense parfémová

Nová vůně My Way Intense je ztělesněním ženy, která je otevřena novým příležitostem, setkání a intenzivně touží po objevování světa.
My Way Intense je ztělesněním chvíle, kdy intenzivně prožíváme svět, který nás obklopuje. Symbol okamžiku, kdy se běžné stává vzácným a probouzí se v nás odhodlanost prožívat každou chvíli ještě intenzivněji než kdy dříve. Vůně My Way Intense je cestou k objevení nejpravdivější verze vlastního já skrz nezapomenutelné zážitky a spojení s druhými.
Vůně se otevírá jasnou a zářivou kombinací italského bergamotu a egyptského květu pomerančovníku spojeného s esencí hořkého pomeranče, která vůni dodává jemný květinový efekt. V samotném srdci vůně nás okouzlí absolut tuberózy z indického regionu Mysore, který je obohacen o esencí jasmínu a spolu tak vytvářejí něžný ženský efekt. Smyslnost vůně se nachází v základu vůně, kde dochází k propojení svůdné esence santalového dřeva a vanilky.
Elegantní flakón vůně je symbolem luxusu. Nezaměnitelné modré víčko, které je obohaceno o zlatý kruh je ztělesněním cesty, která se stala inspirací pro stvořené této vůně. Jemný nádech modré barvy, která proniká do jemného růžového zbarvení flakónu evokuje na první pohled intenzitu a sílu vůně.
Každá ze tří velikostí vůní je po vypotřebování doplnitelná.